Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kuriozitky

1. 7. 2009

NEUVERITELNA FAKTA

  
    
  V Libanonu  je mužům dovoleno mít sex se zvířaty, ale ta zvířata musí být    samičky.  Sex se zvířetem mužského pohlaví může být trestán i smrtí.    (Jako kdyby TOHLE dávalo smysl.)

  
  
  V  Bahrainu je lékaři - muži dovoleno vyšetřovat ženské genitálie, ale nesmí na ně hledět přímo. Je mu dovoleno sledovat pouze jejich odraz v  zrcadle.

  
  
  Muslimové se nesmí přímo dívat  na genitálie mrtvoly. To se také vztahuje   na zaměstnance pohřební  služby; pohlavní orgány zemřelého musí být   neustále zakryty cihlou  nebo kusem dřeva.     (Cihlou ???)

  
   
  V Guamu jsou muži se zvláštním povoláním - objíždějí venkov a  deflorují   mladé panny, které jim za svůj první sexuální zážitek  dokonce platí.     Důvod: podle guamských zákonů se panny  nesmějí vdávat.   (Nechte mě chvíli Přemýšlet - existuje někde  na světě povolání, které by se alespoň přiblížilo k tomuto?)

   
  
  V Hong Kongu může podvedená žena zabít svého  cizoložnického manžela, musí   to ale udělat holýma rukama. Oproti  tomu jeho milenka může být zabita   jakýmkoli způsobem.   /  (Ahááá! Spravedlnost!)   

  
  
  V anglickém  Liverpoolu je prodavačkám dovoleno chodit nahoře bez, ale   pouze v  obchodech s tropickými rybičkami.   (Ale samozřejmě.)

  
  
  V Kolumbijském Cali je ženě dovoleno mít sex  pouze se svým mužem a když je   to poprvé, musí být v pokoji  přítomná její matka jako svědek celého aktu.     (Začínám  se třást jenom na to pomyslím...)

  

  V  bolivijském Santa Cruz je pro muže ilegální mít sex s ženou a její dcerou zároveň.     (Předpokládám, že prosazení tohoto zákona  bylo velikým problémem.)

  
  
  V Marylandu  jsou ilegální automaty na kondomy. Zákonem je povoleno   umístit je  pouze "na místa, kde je prodáván ke konzumaci alkohol".     (Že  by to byla skvělá země? Určitě ne tak skvělá jako Guam!)

  
  
  Pokud byste křičeli celých 8 let, 7 měsíců a 6 dní,  vyprodukovali byste   dostatek energie na zahřátí jednoho šálku  kávy.   (To stěží stojí za to.)

  
   
  Pokud byste prděli důsledně 6 let a 9 měsíců, vyprodukovali byste  dost   plynu na vytvoření energie srovnatelné s energií atomové  bomby.   (No, to už je lepší.)   

  
   
  U prasat trvá orgasmus celých 30 minut !!!   (V  mém příštím životě chci být prase.)

  
  
  Budete-li bušit vaší hlavou do zdi, spálíte 150 kalorií za  hodinu.   (To pořád nepřekonává ten prasečí kousek.)

  
  
  Lidé a delfíni jsou jediné dva živočišné druhy,  které dělají sex pro   potěšení.     (A vepříci mají  půlhodinový orgasmus? To není fér!)  

  
  
   Nejsilnější lidský sval je jazyk.     (Hmm. TENHLE? Raději  nekomentuji....)

  
  
  Praváci žijí v průměru  o devět let déle než leváci...     (Když umíte používat pravou i  levou rukou stejně dobře, tak se děje co?)

  
  
   Mravenec uzvedne až padesátinásobek své váhy, může táhnout až 30-násobek /  své váhy a vždy padá na pravou stranu, je-li intoxikován (pitím malých lahviček čehosi...? Jestlipak tenhle výzkum nesponzorovala /  vláda?)

  
  
  Polární medvědi jsou  leváci.   (Kdo ví? Koho to zajímá? A vúbec, ptám se : jak jste  to zjistili?)

  
  
  Sumec má více než 27000  chuťových pohárku.   (Co může být tak chutného na dne  rybníka?)

  
  
  Blecha dokáže skočit do dálky  rovnající se 350-ti násobku její délky.   (To jako kdyby  člověk dokázal přeskočit celé fotbalové hřiště.)

  
   
  Šváb dokáže žít až devět dní bez hlavy a až teprve potom zemře  hlady.   (Hrůzostrašné!)

  
  
   Sameček kudlanky nábožné si nemůže užívat sexuálních radovánek s hlavou, /  protože samička začíná sex tím, že mu hlavu uřízne.    (Miláčku, už jsem doma...! Což si takhle za...?)

  
   
  Někteří lvi se páří více než padesátkrát denně...    (V mém dalším životě chci POŘÁD být prase - kvalita vítězí nad /kvantitou.)

  
  
  Motýli mají  chuťové orgány na chodidlech.   (Jé. To je skoro stejně  strašné jako sumec!)

  
  
  Oko pštrosa je  větší než jeho mozek (Takový lidi znám.)

   
  
  Hvězdice mozek nemají.   (Takový lidi  taky znám.)

  
  
  Po  přečtení toho všeho řeknu akorát: "Ty zzatracený prasata" !!!