Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chorvatsko - Kde se nám to líbí?

28. 5. 2008

ObrazekTak sem jezdíme ze všeho nejraději. Je to kousek od moře, kousek od krásného města Trogir ve městěčku Seget Vranjica. Pokud chcete vědět víc, tak zabrouzdejte na :

www.apartments-bilota.com

Jako malou výpomoc pro orientaci v chorvatských dálnicích použijte odkaz www.hac.hr/?task=aut , kde můžete získat orientaci o ceně Vámi zaplaceného mýtného.

Samotný domeček se nachází v obci Seget Vranjica asi 6 km od historického města Trogir. Leží jen 12 metrů od pláže a parkuje se přímo v předzahrádce domu. Okolí je velmi zajímavé, protože je tu co shlédnout a navštívit. Na západ odtud je město Šibenik a národní park KRKA, na východ Trogir a ještě dále, asi 28 km odtud je starobylé město Split. Všude to máme prošmejděno a to ať už přes den na nákupy, nebo večer jen tak se podívat na večerní život a posedět si v zahrádkách před restauracemi.

Vše je tu nadosah. Ať už jedete autem třeba do Trogiru, nebo to vezmete "přes kopec" do letoviska Medena. Tu je spusta různých atrakcí a navíc je to i příjemná procházka.

Naši domácí mají ještě jeden apertmánový dům nedaleko Trogiru a to Ve Slatine na ostrově Čiovo. Ceny jsou přibližně stejné jako ve Vranjici tzn. cca 10 E na osobu. Podívat se na to můžete na  www.apartmani-domic.com.

Obrovskou výhodou je u obou domů jejich blízkost u moře, klidné moře, příjemní domácí a také v neposlední řadě i to, že slečna Rozana umí obstojně česky a když je potřeba, tak vždy ráda pomůže.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re : nikdo nereaguje

(admin, 29. 1. 2010 21:23)

Pokud tedy pomineme ten telefon na který můžete za 7 Kč napsat SMS, tak nabízím ještě jednu meilovou adresu, přímo na Rozanu - rozanadomic@vip.hr . Domluvíte se v pohodě - ona umí velmi dobře česky.

nikdo nereaguje

(Zdena , 29. 1. 2010 8:42)

Zdravím. Snad mi někdo odpoví. Našla jsem zde kontakt na apartmány, napsala jsem e-mail, ale nikdo se mi prozatím neozval a telefon finančně nákladný. Můžete nabídnout ještě nějaký další e-mail? Děkuji.

Re : Dotaz - Telefonní kontakt

(admin, 31. 8. 2009 9:28)

Přikládám telefonní kontakt na slečnu Rozanu, se kterou se domluvíte česky.

+385 91 583 0518

dotaz

(Grosak5, 30. 8. 2009 18:45)

Dobrý den prosím nemůžu tady najít tel. kontakt na tady to ubytování ve Vranjici děkuji za pomoc

Re : Pas

(admin, 3. 8. 2009 19:28)

Asi Vás zklamu, ale nedá. Chorvatsko není členem EU, proto musíte mít pas.

pas

(aknelka777, 3. 8. 2009 18:57)

Dobrý den,prosím Vás chtěla bych se zeptat jestli se dá cestovat do Chorvatska bez pasu jen na OP?Děkuji moc za odpověd.L.